3D Chili

Kontakt

Masz pytanie - zadzwoń lub napisz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zapłacić za produkt?

Do wyboru masz aż 7 form płatności.

Płatność online – w przypadku wyboru tej formy płatności, zostaniesz przekierowany na stronę payu.pl, gdzie możesz wykonać przelew online.
banki

Płatność kartą płatniczą - obsługujemy karty VISA, Maestro oraz MasterCard.
karty płatnicze

PayPal – w tym przypadku płacisz za zakupy za pomocą aktywnego konta w serwisie PayPal.
paypal

Tradycyjny przelew bankowy – po wybraniu tej opcji otrzymasz od nas formularz przelewu, który możesz wydrukować, a potem opłacić w swoim banku lub na poczcie.
paypal

Blik - aplikacja mobilna Twojego banku musi obsługiwać płatności BLIK

Pobranie – za zakupy płacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.
DPD

Jaką mogę wybrać formę dostawy?

Nasze produkty wysyłamy kurierem DPD.
DPD

Przesyłka krajowa i przesyłka krajowa pobraniowa - jest ZA DARMO i płacisz tylko za zamówione produkty. Czyli jeśli kupujesz pakiet 3D Chili Intense Turbo+, to płacisz dokładnie tyle, ile on kosztuje! Ani złotówki więcej.

Przesyłka zagraniczna – do ceny produktów musisz doliczyć 15PLN opłaty za przesyłkę.

Terminy realizacji zamówień:

  • Jeśli złożysz zamówienie dzisiaj do godziny 10:00 – zrealizujemy je jeszcze dzisiaj!
  • Jeśli złożysz zamówienie dzisiaj po godzinie 10:00 – zrealizujemy je jutro (zamówienia z piątku po 11:00 realizujemy w poniedziałek)!
Czy produkty, które chcę kupić są bezpieczne?

Oczywiście. Musisz pamiętać o tym, że system 3D Chili został stworzony przez zespół specjalistów.

Sama dieta to wynik pracy grupy dietetyków, którzy dołożyli wszelkich starań, by była zdrowa i bezpieczna.
hamilton poland ltd.

Produkty zostały dopuszczone do sprzedaży przez GIS i mają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich stosowania – wystawiony przez firmę Hamilton Polska.

Certyfikat jakości produktu końcowego
Seria/Data ważności: 229213/12.2015

Zobacz certyfikat

Certyfikat jakości produktu końcowego
Seria/Data ważności: 032214/03.2016

Zobacz certyfikat
Czy mogę kupić produkty jeżeli mieszkam zagranicą?

Oczywiście! Nasze produkty docierają do wszystkich. Wystarczy, że zaznaczysz przy zakupie opcję przesyłki zagranicznej i dopłacisz za wysyłkę 15 PLN (opłata operacyjna).
Jakę kupić produkty mieszkając zagranicą

Na czym polega System 3D Chili Turbo i 3D Chili Turbo+?

Różnice między dawkowaniem standard i turbo System 3D chili Turbo to intensywna suplementacja przeznaczona dla osób, które chcą szybciej zrzucić zbędne kilogramy, jak również dla tych, którzy mają więcej do zrzucenia. Miesięczna kuracja polega na przyjmowaniu podwójnej dawki Kapsułek Odchudzających (3 razy dziennie po 2 kapsułki).

System 3D Chili Turbo+ to specjalna dwumiesięczna kuracja. Przez pierwszy miesiąc stosujesz podwójną dawkę Kapsułek Odchudzających (3 razy dziennie po 2 kapsułki) osiągając szybki efekt spadku masy ciała, a następnie przez kolejny miesiąc przyjmujesz normalną dawkę (3 razy dziennie po 1 kapsułce) w celu ustabilizowania osiągniętych efektów. Dzięki temu uchronisz się przed efektem jo-jo.

Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru w serwisie 3Dchili.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Wystarczy, że złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podaniem imienia, nazwiska i adresu oraz nr konta, na które mamy przesłać pieniądze przelewem.

Zwrot towaru może nastąpić tylko, gdy towar nie został uszkodzony lub zniszczony – jest w oryginalnym opakowaniu i nie ma znamion użytkowania. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze otrzymasz przelewem na wskazane konto. W powyższym przypadku, wydatki związane z przesyłką towaru nie podlegają zwrotowi.

Jakie są warunki reklamacji?

Jeśli otrzymasz przesyłkę i stwierdzisz, że otrzymany towar posiada wady fizyczne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to niezwłocznie się z nami skontaktuj!

Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dane Kupującego, wskazanie przedmiotu reklamacji i wskazanie zakresu reklamacji. Decyzja dotycząca zwrotu zostanie podjęta przez w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania kompletnego zgłoszenia.

Czy kapsułki odchudzające są zdrowe? Jaki jest ich skład?
Skład kapsułek

Kapsułki odchudzające składają się tylko z naturalnych składników. Są zdrowe i w naturalny sposób stymulują Twój organizm.